Splory

Splory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Splory, Android cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir organizasyon uygulaması.

Splory, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanabileceğmiz bir organizasyon uygulaması olarak öne çıkıyor.

Hiçbir ücret ödemeden sahip olabileceğimiz bu uygulama sayesinde arkadaşlarımızla yapacağımız buluşmaları ve toplantıları hiç olmadığı kadar kolay bir biçimde gerçekleştirebiliyoruz.

Uygulamanın çalışma mantığı tıpkı bir sosyal medya platformu gibi. Kullanıcılar Splory üzerinde etkinlikler oluşturarak bu etkinlikleri davet etmek istedikleri kişilerle paylaşıyorlar. Davetli kişiler ve organizasyonu düzenleyenler bu etkinlikler üzerinde bir araya gelerek iletişim kurabiliyorlar.

Uygulamanın en iyi özellikleri arasında hiç şüphesiz ki katılımcılara gönderilen bildirimler geliyor. Bu bildirimler buluşmanın gerçekleştirileceği mekanın ve zamanın unutulmasını engelliyorlar.

Son derece kolay ve işlevsel bir kullanım deneyimi yaşatan Splory, grup organizasyonlarını çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların kaçırmaması gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR