Spotlinks

Spotlinks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spotlinks, günümüzde popüler olan ve neredeyse herkesin kullandığı sosyal medya platformlarının hesaplarını tek bir profilde toplayan yararlı bir Android uygulamasıdır.

Spotlinks, sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve pek çok sosyal medya platformu üzerinde aktif olan kullanıcıların oldukça işine yarayacak olan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulama. Özetle tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir profil üzerinde görüntülemenizi sağlayan Spotlinks, bu sayede kendinizi tanıtacağınız kişiler ile kolayca iletişime geçmenizi sağlıyor.

Sosyal medya platformlarının sayısı arttıkça yönetimi de zorlaşıyor. Özellikle iş dünyasında kendinizi gösterebilmek için her platformda yer almalısınız fakat bu platformlar üzerinden farklı kişiler ile irtibata geçebilirsiniz. Tüm bu işlemleri basite indirgeyen uygulama, tüm hesaplarınızın linklerini tek bir profile ekleyerek diğer kullanıcılara gönderebilmenizi sağlıyor.

Uygulama üzerinde oluşturduğunu profili paylaşarka kendi sosyal ağınızı genişletmek de oldukça kolay diyebilirim. Çünkü paylaştığınız profil üzerinde tüm sosyal medya hesaplarınız yer almaktadır. Facebook, Instagram, Twitter, Skype, Foursquare, Linkedin, e-posta adresi, telefon numarası ve internet sitesi bağlantısını verebileceğiniz içerikler arasında yer alıyor. Tüm bu bilgileri istediğiniz kişiler ile tek bir profil ile paylaşabildiğinizi düşünmek bile oldukça hoşunuza gidecektir.

Uygulama üzerinde diğer kullanıcıların profillerini takip ederek onların sosyal ağlarına kolaca ulaşabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Fakat uygulamanın en güzel özelliği yakın çevrenizde bulunan kişileri tespit ederek sosyal ağlarını görüntülemesidir. İş yerinde, partide, sokakta, toplu taşıma araçlarında, konferanslarda yada herhangi bir yerde yakın çevrenizde bulunan kişileri tespit ederek onların sosyal medya hesaplarını görebiliyorsunuz. Tabiki bunun için karşıdaki kullanıcının da Spotlinks uygulamasını kullanması gerekiyor.

Kendinize özel adeta kendi tanıtım kartınız gibi olacak profili oluşturarak sosyal ağınızı genişletmek istiyorsanız Spotlinks'i Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

YORUMLAR