Spotology

Spotology
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spotology, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Spotology, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Hem hızlı hem de dikkatli olmanız gereken bir oyun olan Spotology, minimalist tarzı ile dikkat çekiyor diyebilirim.

Çok basitmiş gibi görünse de bir kaç kere oynamayı denediğiniz zaman aslında o kadar da basit olmadığını görüyorsunuz. Oyuna ilk başladığınızda zaten size nasıl oynayacağınızı gösteren küçük bir rehber çıkıyor.

Spotology oyununda temel amacınız ekranda karşınıza çıkan yuvarlak balonları patlatmak. Fakat bunun için parmağınızı ekrandan hiç kaldırmamanız gerekiyor. Kare balonların arasında sadece yuvarlak balonlara dokunmanız ve parmağınızı kaldırmadan hepsini patlatmanız gerekiyor.

Anlatırken gayet basitmiş gibi görünse de aslında değil çünkü parmağınızı kaldırmadan bütün balonları patlatmak her zaman o kadar kolay olmayabiliyor. Kısacası oynaması kolay fakat ustalaşması zor bir oyun diyebilirim.

Bununla birlikte oyun minimalist dizaynı ve hoş tasarımı ile dikkat çekiyor. Sade görünümü ile dikkat dağıtıcı her hangi bir öğe olmadan kendinizi oyuna verebiliyorsunuz. Ayrıca telefonu sallayarak renk temasını değiştirebilmeniz de hoş bir dokunuş olmuş.

Kısacası değişik beceri oyunlarını seviyorsanız Spotology'yi denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR