Springs Football

Springs Football
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Springs Football, farklı modlar sunan kaliteli grafiklere sahip masa futbolu oyunu.

Springs Football, klasik futbol oyunlarından sıkılanlar için harika bir alternatif. Bazılarımızın çocukluğundan hatırlayacağı masa üzerinde oynanan futbol oyununu mobil platforma başarılı şekilde taşıyan yapımda hızlı maç, lig, kupa gibi birçok seçenek mevcut ve yapay zekaya karşı oynayabildiğimiz gibi aynı cihaz üzerinden veya diğer oyuncularla maç yapabiliyoruz.

Minyatür oyuncularla maç keyfi yaşatan oyun Android platformunda ücretsiz olarak indirilmeye sunulmuş ve hem telefon hem de tablette oynanabiliyor ancak oyuncuların küçük olmasından ötürü tablette oynamanızı tavsiye ederim. Oyuna geçecek olursam; Seçilebilir 32 milli takım mevcut (Türkiye’de var) ve 16 farklı sahada oynayabiliyoruz. Ayrıca sonradan kilidini açarak görebildiğimiz 20 farklı top mevcut.

Oyunun basit bir kontrol mekanizması var. Oyuncuları kontrol etmek, şut çekmek için dokunup basılı tutuyor, yönü ayarlayıp parmağımızı çekiyoruz. Kalecilerin kontrolünü de sağa sola kaydırma yaparak sağlıyoruz. Oyunun başlangıcında ayrıca öğretici bölüm de yer alıyor.