SpyDer 1.0.2 (Android)

SpyDer

SpyDer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SpyDer, engelleri aşıp yukarı çıkmaya çalışan bir örümceğe yardım ettiğimiz, zorlu bir beceri oyunu.

SpyDer, Android cihazları üzerinde beceri oyunları oynamaktan keyif alanlara hitap eden bir oyun ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Basit ve ihtişamdan uzak olan yapısına rağmen kendini saatlerce oynatabilen SpyDer'de amacı mümkün olduğunca yükseğe çıkmak olan bir örümceğin kontrolünü üstleniyoruz.

Oyundaki kontrol mekanizması şu şekilde işliyor; ekrana dokunduğumuz zaman örümcek zıplıyor, ikinci defa dokunduğumuzda ise tavana ağ atarak asılı kalıyor. Tekrar dokunduğumuzda da salınım hareketi yapıyor ve bu şekilde bir üst kata geçiyor. Bu döngüyü tekrar ederek mümkün olduğunca yükseğe çıkmaya çalışıyoruz.

Oyunda dikkat etmemiz gereken bir takım kurallar var. Öncelikle taşlara ve diğer türden engellere asla çarpmamamız gerekiyor. Aksi halde oyun ne yazık ki sona eriyor ve baştan başlamak zorunda kalıyoruz.

Oyun her ne kadara tek kişilik olsa da birkaç arkadaşınızla bir araya gelerek aranızda keyifli bir rekabet ortamı yaratabilirsiniz. Beceri oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız ve bu kategoride oynayabileceğiniz ücretsiz bir seçenek arayışındaysanız SpyDer ilginizi çekecektir.

YORUMLAR