Squad Conflicts Cihaza göre değişir (Android)
Squad Conflicts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yoğun çatışmalara hazır olun.

Andoid platformu oyuncularına sunulan ve oyuncular tarafından sabırsızlıkla beklenen Squad Conflicts, bizleri aksiyon dolu bir dünyaya götürüyor.

CoolFish Games tarafından geliştirilen ve mobil oyunculara ücretsiz olarak sunulan Squad Conflicts ile bizleri etkileyici bir haritanın yanı sıra oldukça hoş içerikler bekliyor. Gerçek zamanlı 12 kişilik savaşlara katılabileceğimiz oyunda, dünyanın dört bir yanından çeşitli oyuncular ile karşı karşıya gelecek ve hayatta kalabilmek için mücadele edeceğiz. 

Birbirinden farklı silahların yer aldığı yapımda, müthiş mücadelelere katılacak ve eşsiz mekanlarda kıran kırana bir savaşa dahil olacağız. Oldukça zengin bir içeriğe sahip olan mobil oyun, oyunculara oldukça geniş bir harita sunuyor. Harita üzerinde detaylı bir içerik bizlere sunulurken, çatışmaların şiddeti de az çok belli oluyor.

Oyun içerisinde yüksek binalara çıkabilecek ve diğer oyunculara karşı pusular atabilecek ve tuzaklar kurabileceğiz. Geliştirilmeye ve güncellenmeye devam edilen Squad Conflicts şuan için sadece Android platformuna sunuldu. Oyun daha sonra İOS platformuna gelir mi gelmez mi herhangi bir bilgi bulunmuyor.
 

YORUMLAR