Squadron - Bullet Hell Shooter 1.0.4 (Android)

Squadron - Bullet Hell Shooter

Squadron - Bullet Hell Shooter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Squadron - Bullet Hell Shooter klasik tarzda bir uçak savaşı oyunudur

Squadron - Bullet Hell Shooter retro tarzdaki shoot em up oyunlarının başarılı bir temsilcisi olan bir mobil uçak savaşı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz 2 boyutlu bir uçak savaşı oyunu olan Squadron - Bullet Hell Shooter'da galaksiyi kurtarmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Kainatı yok etmek için niyetlenen şeytani uzaylılar bu hedeflerini gerçekleştirmek için dünyaya ve diğer gezegenlere saldırıyorlar. Biz de üstün teknolojik özelliklerle donatılmış savaş gemimize atlayarak uzaya açılıyoruz ve farklı gezegenleri ziyaret ederek bu tehdidi ortadan kaldırmaya çalışıyoruz.

Squadron'da uzaya açıldıktan sonra düzinelerce düşmanla karşılaşmamız gerekiyor. Bu düşmanlar farklı saldırı şekillerine sahipler. Ayrıca bölüm sonlarında dev bölüm sonu canavarlarıyla da savaşıyoruz. Bu savaşlarda işler zorlaşıyor ve özel taktikler izlememiz gerekiyor. Biz düşmanları yok ettikçe düşen parçaları topladığımızda ateş gücümüz artmakta ve daha etkili savaşmaktayız. Oyunda ilerledikçe savaş gemimizi geliştirebilmemiz mümkün.

Squadron - Bullet Hell Shooter'da temel olarak savaş gemimiz ekranda dikey olarak ilerlerken düşmana ateş ediyoruz ve bir yandan da düşman ateşinden kaçıyoruz. Oyunda bize farklı silah seçenekleri de sunulmakta.Renkli grafiklere sahip olan oyun eğer atari oyunlarını özlüyorsanız aradığınız eğlenceyi size sunacak.