#SquareDroid

#SquareDroid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

#SquareDroid uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizde fotoğraflarınızı kırpmadan kare hale getirebilir ve Instagram hesabınızda paylaşabilirsiniz.

#SquareDroid uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir tanesi ancak temel olarak Instagram'da kare şekilli fotoğrafları onları kırpmadan paylaşabilmeniz için hazırlanmış. Zira Instagram, fotoğraflarınızın kare boyuta getirilmesi için onları kenarlarından kırpmakta ve bu fotoğrafta kaybolması istenmeyen detayların ortadan kalkmasına neden oluyor.

Uygulama hem ücretsiz hem de kolay bir kullanıma sahip ancak profesyonel versiyonu da mevcut ve bu nedenle ücretsiz versiyonun içerisinde reklamlar bulunuyor. Bu reklamlardan kurtulmak için pro sürümü ise uygulama içerisinden satın alabiliyorsunuz.

Instagram'da paylaşmak istediğiniz fotoğrafı seçtikten sonra fotoğraf uygulama tarafından analiz ediliyor ve kare hale getirmek için uygulanacak olan dolgunun rengi gerçekleştirilen bu analize göre belirleniyor. Tabii ki kendi seçeceğiniz kenarlık renklerini kullanmak da mümkün.

Uygulamanın temel özelliklerini listelemek gerekirse;

  • Galeriyi kullanma veya bulut depolama servislerini kullanma
  • Direkt olarak sosyal paylaşımlar yapabilme
  • Kenarlık renklerini düzenleme
  • Farklı dolgu seçenekleri
  • JPG ve PNG kayıt seçenekleri
  • Kolay kullanım

Eğer Instagram'da paylaşmak istediğiniz fotoğraflarınız varsa ve bunların kırpılmadan kare şekle sahip olmasını istiyorsanız uygulamaya göz atmayı unutmayın.