SquareHub 1.7.0 (Android)

SquareHub

SquareHub
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SquareHub, Androic telefon ve tablet sahiplerinin kendi aralarında özel sosyal ağlar kurarak, bu grup üzerinden mesajlaşıp paylaşımlarda bulunabileceğiniz ücretsiz bir sosyal ağ uygulamasıdır.

SquareHub, diğer popüler sosyal medya platformlarından farklı olarak, başta aile bireyleri olmak üzere iş arkadaşları, okul arkadaşları veya diğer gruplar tarafından kullanılması amaçlanarak geliştirilen özel ve farklı bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama sayesinde, aile bireyleriniz veya en yakın arkadaşlarını ile kendinize özel bir sosyal ağ grubu oluşturabilirsiniz. Bu grup üzerinde ücretsiz mesajlaşabilir, yerinizi bildirebilir, fotoğraf ve video paylaşımı yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Tamamen size özel olan grup içerisinde yapacağınız paylaşımları sadece grup üyeleri görebilmektedir.

Bir çok özelliğe sahip olan uygulama hem iOS hem de Android platformları üzerinde ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Özellikler:

  • Grup Mesajlaşma: Uygulamanın kullanıcılara ait oldukları gruba mesaj atarak herkesin okumasını sağlayabilir.
  • Paylaşım: Fotoğraf, video, şarkı ve lokasyon paylaşımı yapabilirsiniz.
  • Ortak takvim: Etkinliklerinizi organize ederek birbiriniz ile paylaşarak herkesin haberi olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Hatırlatıcı: Kullanıcılar kendi kişisel notlarını ekleyerek, hatırlanması gerekenler için hatırlatıcı ekleyebilirler.
  • Fotoğraf editörü: Uygulamay entegre edilmiş fotoğraf editörü ile fotoğraflarınız üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Aile bireyleriniz veya en yakın arkadaşlarınız ile özel sosyal ağ grupları oluşturarak onlarla toplu olarak mesajlaşmak veya dosya paylaşımında bulunmak isterseniz SquareHub uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR