Star Maze

Star Maze
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazınız için bilim kurgu ve bulmaca unsurları barındıran bir oyun arıyorsanız bu seçeneğe göz atmak isteyebilirsiniz.

Kozmik boşukta kaybolmuş bir astronotu canlandırdığınız Star Maze isimli bu oyunda sizi bekleyen yerçekimsiz uzay boşlukları, adım adım çözülmesi gereken bulmacalar ve mutlu yuvanıza geri dönmek gibi bir amacınız var. Yıldızlara uzanan yollar oluşturan meteorları kullanıp kendinize güvenli bir yol haritası çizmeni gerekiyor. Yine de her anın riskli ve önemli olduğunu belirtmekte fayda var. Oyun ufak hataları bile kabul etmeyecektir.

Paralı bir oyun olarak herhangi bir reklam görüntüsüyle karşılaşmıyorsunuz. Bununlar birlikte 75 farklı puzzle bölümü sizi bekliyor olacak. Her birinin kendine has oynanışıyla güzel bir oyun zevki sizi bekliyor olacak. Survival modu olan oyun aynı zamanda çocuklar için de zorluk seviyesi düşürülmüş bir ayara da sahip. Google Play hizmetini kullanıyorsanız buranın Achievement sistemi ve sosyal bağlantıları da oyun ile etkileşimli.

Android için çıkan eğlenceli bir oyun olan Star Maze, bulmaca oyunu sevenlerin hoşuna gidecek bir çalışma. Büyük - küçük herkesin eğlenebileceği zorluk seviye değişiklikleriyle geliyor. Evet, oyun ne yazık ki paralı, ancak yüksek olmayan fiyatı ve reklamsız oyun keyfi göz önünde bulundurulursa bu kötü bir teklif değil.