StarFly 1.0.0 (Android)

StarFly

StarFly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

StarFly, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz uzay oyunu.

StarFly, reflekslerinizi geliştirmek amacıyla boş zamanlarınızda oynamak üzere eğlenceli bir oyun arıyorsanız tavsiye edebileceğim yapımlar arasında. Gizemli bir labirentin içerisinde uçan iki yıldızı aynı anda kontrol etmeye çalıştığınız oyunda engellere takılmadan mümkün olduğunca mesafe kat etmeye çalışıyorsunuz.

Gittikçe hızlanan uzay temalı arcade oyununda iki yıldızı aynı anda kontrol etmek için sağ veya sola kaydırma hareketini uyguluyorsunuz. Yaklaşıkta daha net görünen engeller arasından geçmek için oldukça seri olmanız, asla tereddütte kalmamanız gerekiyor. Ara sıra çıkan kıvılcımlar hızınızı etkilediğinden kritik noktalarda çıksalar da toplamanızı tavsiye ederim.

Basit kontrol sistemiyle her yaştan oyuncunun rahatlıkla oynayabileceği uzay oyununda tekil ve çoklu oyuncu modu yer alıyor. Reflekslerinizin harika olduğunu gösterme niyetiniz varsa online modda dünya genelinde oyuncularla kapışma şansınız var. Uzay temalı oyunlara ayrı bir ilginiz varsa Android cihazınıza kesinlikle indirmelisiniz.

YORUMLAR