Starific

Starific
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Starific oyununda belirli bir süre içerisinde sekizgenin içerisinde bulunan tüm parçaları eritmeniz gerekli.

Starific, Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz oldukça başarılı bir beceri oyunu. 2 saat uzunluğundaki müziği ve eşsiz animasyonlarıyla birlikte Starific beceri oyunu sevenler için oldukça güzel bir alternatif.

Oyundaki ilk başlangıç topunu attığınız andan itibaren sizi çok farklı bir dünya bekliyor. Sözde sekizgenin içerisinde bulunan çubuklar yardımıyla topu kontrol etmeye çalışıyorsunuz. Tabii bu işlem tahmin ettiğiniz kadar hatta hiç kolay değil. Sınırlı alanın içerisinde bulunan çeşitli etmenlerden dolayı top kafasına göre hareket ediyor ve sizin topu tutma ihtimaliniz oldukça düşük. Bu yüzden beceri oyunları arasında ön plana çıkan Starific, 4 farklı ana bölüm ve onlarca farklı yan levelden oluşuyor.

Yeni bir bölüme geçebilmeniz için belirli puanlara ulaşmanız gerekli. Renkli sekizgenin içerisinde bu puanlara ulaşmak için biraz uğraşmalısınız. Topu belirli sayıda köşelere çarptıktan ve bölgenin içerisinde bulunan blokları kırdıktan sonra ihtiyacınız olan puana ulaşmış oluyorsunuz.

Oyun ilk başlayanlar için sinir edici gibi görünse de biraz el alışkanlığı kazandıktan sonra oldukça eğlenceli bir hal alacak. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunu mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

 

YORUMLAR