Status

Status
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Status uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan dostlarınıza ne yaptığınızı durum bildirimleriyle gösterebilirsiniz.

Status uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir durum belirtme uygulaması olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Sahip olduğu yetenekler sayesinde dostlarınızın ne yaptığınız hakkında kolayca fikri oluyor ve her defasında onlara ne yaptığınızı söylemenize gerek kalmıyor.

Zira uygulamanın sahip olduğu algoritma sayesinde o an ne yapıyorsanız direkt olarak durum bildirimi ortaya çıkıyor ve böylece uygulamada bulunan zaman tüneline göz atan dostlarınız neler yaptığınız hakkında fikir edinebiliyorlar. Durumunuzu belirtmek için herhangi bir şekilde kendiniz işlem yapmak zorunda değilsiniz ve her şey otomatik olarak gerçekleştirildiği için evde, işte, yolda nerede olursanız olun herkesin ne yaptığınız hakkında bilgisi oluyor.

Tabii ki durum güncellemelerini sadece arkadaşlarınıza gösterme gibi özelleştirme ve güvenlik seçenekleri de uygulama içerisinde mevcut. Sık sık insanlardan ne yaptığınıza dair mesajlar alıyor ve hepsine yetişecek vaktiniz yoksa oldukça kurtarıcı bir uygulama olacağını söylemek mümkün.

Status'un arayüzü oldukça basit ve anlaşılır bir şekilde hazırlanmış. Böylelikle uygulamayı kullanırken zorluk çekmeden yapmak istediğiniz tüm ayarları gerçekleştirebiliyorsunuz. Her ne kadar uygulamanın üreticisi batarya ömrünün etkilenmediğini iddia etse de konum takibi sebebiyle bir miktar pil tüketimini göze almak gerekiyor.

YORUMLAR