Stealth Kill

Stealth Kill
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türk yapımı olan Stealth Kill, isminden anlaşılacağı gibi gizliliğin ve aksiyonun önemli olduğu ücretsiz bir Android oyunu.

Metal Gear Solid oyunlarındam VR Training bölümlerini hatırlıyorsanız sanal gerçeklikte Snake ile suikast antrenmanları yapabileceğiniz dönemleri hatırlıyorsunuzdur. Stealth Kill de buna benzer bir hava yansıtmaya çalışan yerli bir oyun. Karanlık Vadi Games tarafından hazırlanan bu Android oyunu hayatta kalma mücadelesi vermenizi istiyor. Bunun için 3 boyutlu poligon hairta içerisinde rakiplerinizin bakış açısına yakalanmadan onları etkisiz hale getirmeniz veya çıkış yoluna ulaşmanız gerekiyor.

Sanal gerçeklik dünyasında hapsolmuş bir ana karakteri oynadığınız oyunda amacınız canlı olarak gerçek dünyaya ulaşmak. Oyunda yarı izometrik kamera aracılığıyla rakiplerinizin görüş açılarına yakalanmamanız ve onları saf dışı bırakmanız gerekiyor. Kullanılan 3 boyutlu poligon grafikleri biraz özensiz ve hareket eden her şey yapay bir hantallığa sahip. Bu oyunun 2 boyutlu ve klasik grafiklerle tasarlanmış olması daha lehine çalışacakmış gibi bir izlenim yaratıyor.

İyisiyle kötüsüyle değerlendirme yaparken Türk yapımı bu oyunun Android cihazınız için ücretsiz olduğunu hatırlatmamızda fayda var. Türk mobil oyun geliştiricilerinin trenlerine ulaşmak istiyorsanız bu oyunu da deneyebilirsiniz.

YORUMLAR