Stellar

Stellar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stellar, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon odaklı bir shoot 'em up oyunu.

Stellar, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir shoot 'em up tarzı oyun olarak öne çıkıyor.

Ücretsiz olarak sunulan bu oyun, kategorisinde yer alan rakiplerine kıyasla ortalama özellikler sergiliyor. Yani oyun ne çok iyi ne de çok kötü. Aksiyon odaklı, uzay temalı ve bol vurdulu kırdılı bir oyun arıyorsanız iyi bir seçenek haline geliyor. Fakat kaliteli bir yapım peşindeyseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Oyundaki temel amacımız arabamızla evreni ele geçirmek. Bu amaca giden yolda yüzleşmemiz gereken 40 farklı bölüm var. Bu bölümler ilk başlarda epey kolay fakat zamanla işler giderek zorlaşıyor ve bazı ekstra özelliklere ihtiyaç duyuyoruz. Neyse ki oyun çok sayıda bonus ve güçlendirici seçeneği var. Aracımıza lazer, kalkan, kanat ve güçlendiriciler ekleyerek bölümler esnasında avantaj sağlayabiliyoruz. Açıkçası kritik zamanlarda bu öğelerin bir hayli faydasını görüyoruz.

Stellar'daki grafikler beklentilerimizin bir nebze aşağısında kaldı. Piyasa daha kaliteli görsel sunan rakiplerini düşündükçe sonra Stellar'ın işi biraz zor gibi. Fakat beklentilerinizi çok yüksek tutmuyorsanız ve ücretsiz bir shoot 'em up oyunu arıyorsanız Stellar hoşunuza gidebilir.