Sticked Man Fighting

Sticked Man Fighting
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sticked Man Fighting, çubuk adamlarla birlikte aksiyonlu dövüşler yapabileceğiniz bir mobil oyundur.

Resim yapma yeteneği olmayanların ve vakitten tasarruf etmek isteyenlerin en kolay çizim yöntemi çöp adamlardır. Sadece birkaç kalem hareketi ile birlikte bu karakterleri çizebiliyor ve istediğimiz gibi yönlendirebiliyoruz. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Sticked Man Fighting oyunu ise sizi çöp adamlarla dövüşe davet ediyor.

Sticked Man Fighting oyununda dilerseniz bireysel dilerseniz de arkadaşınızla birlikte dövüşebilirsiniz. Oyunda dövüş esnasında uymanız gereken herhangi bir kural bulunmuyor. Oyunun tek ve en önemli kuralı rakibi yenmek. Dövüş esnasında iyi vuruşlar yapmalı ve rakibin canını yakmalısınız.

Birbirinden farklı bölümleri ve değişken vuruş gücüne sahip farklı silahları ile birlikte Sticked Man Fighting oyunu bol aksiyona sahip. Dövüş esnasında kendinizi fazla kaptırdığınızı hissedeceksiniz. Bu arada oyuna ilk başladığınız zamanlarda herkesi yenebildiğinizi düşünmeyin. İlerleyen seviyelerde sizi oldukça güçlü rakipler bekliyor olacak. Çöp adam karakterleri ve birbirinden aksiyonlu müzikleriyle birlikte Sticked Man Fighting, sizi büyük bir dövüşe davet ediyor. Eğer kendinize güveniyorsanız Sticked Man Fighting’i indirin ve dövüşe başlayın!

YORUMLAR