Stickman Battlefields 1.2.1 (Android)

Stickman Battlefields

Stickman Battlefields
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Battlefields'ta son teknoloji silahlarımızı kullanarak rakiplerimizi alt etmeye çalışıyoruz.

Stickman Battlefields, Android işletim sistemi taşıyan akıllı telefon ve tablet cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda ister tekli oyuncu görevleri istersek de çoklu oyuncu karşılaşmalarında boy gösterebiliyoruz.

Oyunun en iyi yanlarından birisi de mekan silah ve hatta hava durumu konularında çeşitlilik sunuyor olması. Düşmanlarımıza karşı mücadele ederken kullanabileceğimiz çok sayıda silah mevcut. Buna ek olarak savaş ortamları da değişken yapıya sahip. Kumsal, ormanlık alanlar, dağlık bölgeler ve karlı arazilerde düşmanlarımızla karşılaşmak zorunda kalıyoruz.

Oyunda sunulan silahlar arasında roketatarlar, makineli tüfekler, nişancı tüfekleri, tanklar ve saldırı helikopterleri bulunuyor. Savaşlar sırasında değişen hava durumu da gerçekçilik kazandıran unsurlar arasında. Silahlarımızı dilediğimiz gibi güçlendirebilme şansına da sahibiz.

Hızlı ilerleyen Stickman Battlefields, grafik ve ses efektleri disiplinlerinde de gayet tatmin edici sonuçlara imza atıyor. Eğer aksiyon odaklı oyunlar oynamaktan hoşlanıyor ve arkadaşlarınızla savaşlara katılmak istiyorsanız Stickman Battlefields'a mutlaka göz atın.

YORUMLAR