Stickman Dope 1.0.1 (Android)

Stickman Dope

Stickman Dope
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Dope, ücretsiz olarak oynayabileceğimiz kaliteli bir platform oyunu.

Uzun süre boyunca sıkılmadan oynayabileceğiniz başarılı bir platform oyunu arayışındaysanız Stickman Dope'a göz atmanız yerinde olacaktır.

Hiçbir ücret ödemeden indirebileceğimiz fakat buna karşın kaliteli görselleriyle ve akıcı hikayesiyle beğenimizi kazanmayı başaran bu oyunda soluksuz bir platform oyunu deneyimi yaşıyoruz.

Oyunda 42 farklı bölüm mevcut. Tahmin edebildiğiniz gibi bu bölümlerdeki zorluk seviyesi giderek artış sergiliyor. Dolayısıyla her seferinde işimiz biraz daha zorlaştığı için daha dikkatli olmamız gerekiyor. Oyunda kontrolümüze ninja gibi giyinmiş bir karkaterin kontrolünü alıyoruz.

Ekranın sol ve sağ taraflarında konuşlandırılmış olan butonları kullanarak bu karakteri yönlendirebiliyoruz. Fakat bu esnada çok dikkatli olmamız gerekiyor çünkü bölümler sırasında karşımıza çok sayıda bıçaklı tuzak, roketatar ve zorlu düşmanlar çıkıyor.

Oyunun en keyifli yanlarından birisi de farklı karakterlere ev sahipliği yapıyor olması. İstediğimiz karakteri seçerek oynayabiliyoruz.

El becerilerine, dikkate ve reflekslere dayanan bu oyun, platform sevenlerin ellerinden düşüremeyecekleri bir seçenek olabilir.

YORUMLAR