Stormblades 1.0.6 (Android)

Stormblades

Stormblades
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,262

  • ÜRETİCİ

    Kiloo Games

Stormblades 3. şahıs bakış açısından oynanan bir mobil aksiyon oyunudur

Stormblades, mobil cihazların en çok oynanan oyunlarından olan Subway Surfers ile büyük bir başarı yakalamış Kiloo ekibinin yayınlamış olduğu güzel görünüme sahip yeni bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Stormblades'de yetenekleri,ni kanıtlamaya çalışan savaşçıların arasına katılıyoruz. Oyunda yapmamız gereken şey antik harabelere yolculuk edip bu harabelerin derinlerine inmek ve harabelerin sırlarını öğrenmek. Fakat bu iş göründüğü kadar kolay değil; çünkü harabeler kudretli muhafızlar tarafından korunmakta. Hedeflerimize ulaşabilmemiz içinö ncelikle bu muhafızlarla savaşmamız ve onları yenerek bölümleri geçmemiz gerekiyor.

Stormblades oynanış olarak bir TPS aksiyon oyunu ile sonsuz koşu oyununun karışımı olarak düşünülebilir. Oyunda kahramanımız sürekli ilerlerken karşısına düşmanlar çıkıyor. Dev muhafızları yenmek için kılıcımızdan yararlanıyoruz. Bunun yanında düşmanlarımızın saldırılarından da kaçmamız gerekiyor. Saldırmak için parmağımızı ekranda belli yönde sürüklememiz gerekiyor. Farklı saldırıları arka arkaya yaptığımızda kombolar yaparak daha fazla puan kazanabiliyoruz. Düşmanımızın saldırılarından kaçmak için de aynı şekilde parmağımızı belli yönde ekranda sürüklüyoruz.

Stormblades'in oynanışının biraz tekdüze olduğu söylenebilir. Kahramanımız koşarken onu kontrol edemiyoruz. Oyunda tek yaptığımız şey saldırmak ve saldırılardan kaçmak. Bu iş bir süre sonra can sıkıcı olsa da bölüm sonu canavarı savaşları oyuna renk katıyor. Bu savaşlarda düşmanlarımız daha güçlü olduğundan ve uzun bir süre savaşmamız gerektiğinden oyun biraz daha heyecanlı hale geliyor. Oyunun grafikleri ise yüksek kaliteye sahip.

ARTILAR

Güzel grafikler

Bölüm sonu canavarı savaşları

EKSİLER

Tekdüze oynanış

YORUMLAR