Strange Adventure

Strange Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur.

Strange Adventure, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz farklı bir bulmaca ve macera oyunudur. İnternet meme'lerini duyduysanız ve biliyorsanız bu oyunda da bu karakterlerle oynuyorsunuz.

Strange Adventure, adının hakkını veren bir oyun diyebilirim zira bugüne kadar gördüğüm en acayip oyunlardan bir tanesi. Hatta yapılmış en zor oyunlardan bir tanesi desem çok da yanlış olmaz sanıyorum.

Strange Adventure'ın konusu tıpkı Super Mario gibi başlıyor. Prenses'i kötü programcılar kaçırmıştır ve sizin de prensesi kurtarmanız gerekmektedir. Bunun için de yine Super Mario gibi bir platformda oynuyorsunuz.

Fakat burada farklı olarak hiç bir şey göründüğü gibi değil. İlk bölümü geçebilmek için bile 5-6 kere ölüyorsunuz. Örneğin yeşil çimen gibi görünen şeyler bir tuzak oluyor ve dikenlerini çıkararak anında sizi öldürüyor.

Yani aslında oyundaki her şeyin tuzak olduğunu söyleyebilimi. Bu yüzden de çok dikkatli ilerlemeniz gerekiyor. Oyunda 36 bölüm var fakat hepsini bitirebilmek için gerçek anlamda sabır gerektiğini de söylemeliyim.

Siyah beyaz bir dünyada oynadığınız oyunun müzikleri de yine oyuna eşlik edecek şekilde eğlenceli diyebilirim. Eğer siniriniz çabuk bozulmuyorsa ve sakin bir insansanız bu oyunu tavsiye ediyorum.

YORUMLAR