Streaks 0.1.4 (Android)
Streaks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    63

  • Üretici

    Pilanites

Streaks uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan tüm yapılacak işlerinizi takip edebiliyorsunuz.

Streaks uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının günlük işlerini takip edebilmeleri için hazırlanmış ücretsiz bir yapılacaklar listesi uygulaması olarak karşımıza çıktı. Ancak pek çok diğer listeleme uygulamasının aksine hatırlatma fonksiyonuna da sahip olan ve aynı zamanda rutin görevler için de kullanılabilen uygulama, yapması gerekenleri sık sık unutanlar için en büyük yardımcılardan birisi olacaktır.

Uygulama içerisine günlük olarak yapmanız gereken işlerin tarihlerini ve saatlerini giriyorsunuz, daha sonra belirlediğiniz zamanlarda size bir bildirim geliyor ve işler yapılmış olarak işaretlendikçe elinizde yer alan ölçüm çubuğu doluyor ve o günkü tüm işler bittiğinde çubuğunuz sıfırlanarak diğer güne geçiyor. Böylece bir görsel üzerinde tüm işlerinizin ne kadarının bittiğini inceleme şansınız da oluyor.

Üreticisi tarafından bir iyi alışkanlık takibi uygulaması olarak nitelendirilen uygulama, yapmanız gerekenleri yapmanıza yardımcı olarak size belli bir iş yapma alışkanlığı kazandırmaya çalışıyor. Streaks'in bu ücretsiz sürümü her ne kadar kullanılabilir durumda olsa da sadece 5 tane görevi kullanmanıza izin vermesi nedeniyle daha fazla görev için tam sürümü satın almanızı gerektiriyor.

Çalışması esnasında herhangi bir performans ya da tasarım sıkıntısı olmayan uygulama, internet bağlantısı gerektirmemesi sayesinde istenilen her an ve her yerden de kullanılabiliyor. Ancak daha fazla gelişmiş seçeneğe sahip bir yapılacaklar listesi uygulaması arayışında olanların alternatiflere göz atmaları da gerekebilir.

YORUMLAR