Street Racing 2019 1.0.3 (Android)

Street Racing 2019

Street Racing 2019
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sokak yarışlarına katılacağız.

Mobil platformda oynarken nefeslerimizi tutacağımız Street Racing 2019 nihayet çıktı.

Mobil spor oyunları arasında yer alan ve birbirinden farklı onlarca yarış aracını deneme fırsatı bulacağımız Street Racing 2019 ücretsiz olarak yayınlandı. Google Play üzerinden oyunculara sunulan yapımda farklı araç türleri ile karşılaşacağız. Farklı oyun modları ile adrenalin dolu yarışlara katılacağımız mobil spor oyununda otomatik vites geçişleri ile yarışlarda hız yapacağız. Kolay oyun kontrollerine sahip olan yapımda benzersiz pistlerde ne kadar iyi şoför olduğumuzu da gözler önüne sereceğiz.

Sokak yarışlarına da katılacağımız oyunda gerçekçi bir yapı bizleri bekliyor olacak. Benzersiz çok sayıda lüks araç ile şehrin sokaklarında motor seslerimiz yankılanacak ve sürükleyici bir adrenalin dünyasına dalış yapacağız. 2019’un en iyi mobil yarış oyunlarından birisi olmaya aday olacak olan Street Racing 2019 ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor.

Yayınlanması ile 50 binden fazla oyuncuya sahip olan yarış oyunu bizleri çeşitli yarışlara götürerek aksiyon ve gerilim dolu bir atmosfer sunuyor.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR