Stylect

Stylect
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stylect uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca tüm popüler firmaların ayakkabılarını keşfedebiliyorsunuz.

Stylect uygulaması, ayakkabı meraklısı olan Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının çok beğeneceklerine inandığım bir ayakkabı kataloğu ve satın alma aracı olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak sunulan ve çok sade bir arayüzle birlikte gelen uygulama, özellikle kadınların ilgisini çekmeyi başaracaktır.

Uygulamanın en dikkat çeken yanı, dünyanın tüm bilinen ve popüler ayakkabı üreticilerinin tüm modellerini içerisinde barındırması. Böylelikle hangi firmanın hangi ayakkabı modelini satışa sunduğunu hemen gününde öğrenebiliyor, yüz binden fazla ayakkabı seçeneği arasında dolanabiliyorsunuz. Ayakkabıların marka ve model bilgilerinin sunulması ve çok sayıda fotoğraf barındırması sayesinde model numarasını aldığınız ayakkabıyı ülkemizdeki mağazalarda da aramaya başlayabilirsiniz.

Stylect içerisinde bir alışveriş modülü de bulunuyor ve online mağazalardan direkt alışveriş yapabiliyorsunuz. Ancak bu alışverişler maalesef ABD ve Avrupa temelli olarak hazırlandıkları için ülkemizden sipariş vermek mümkün olmuyor. Fakat bu ülkelerde yaşıyorsanız sorunsuz bir şekilde kapınızın önüne kadar ayakkabınızın getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Beğendiğiniz ayakkabıları bir süre sonra tanımaya başlayan uygulama, böylece alternatif ayakkabıları size sunmaya başlayabiliyor. Dilerseniz beğendiğiniz bir ayakkabının satışa sunulması halinde bildirim alma seçeneğinden de faydalanabiliyorsunuz. Böylece teker teker ürünleri takip etmek yerine sizin için bu takibi Stylect'in yapmasına da izin verebiliyorsunuz.

Ayakkabı tutkunlarının kesinlikle göz atmadan geçmemeleri gereken bir uygulama olduğuna inanıyorum.