Su Terazisi

Su Terazisi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Su Terazisi ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir mobil eğim ölçerdir

Su Terazisi eğer inşaat, tadilat veya dekorasyon işleriyle uğraşıyorsanız oldukça işinize yarayabilecek bir mobil eğim ölçme aracı.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir eğim ölçer olan Su Terazisi birçok farklı durumda işinizi kolaylaştırabiliyor. Normalde bir yüzeyin eğimini ölçmek için alet çantalarımızda bir su terazisi bulunduruyoruz. Fakat alet çantamız yanımızda olmadığında veya su terazimizi bir yerlerde unuttuğumuzda işler zorlaşabiliyor. İşte bu durumlarda Su Terazisi uygulaması ile her zaman yanınızda taşıdığınız akıllı telefonunuzu bir eğim ölçme aracı olarak kullanabilirsiniz.

Su Terazisi uygulaması temel olarak Android cihazınızın hareket algılama sensörlerini kullanarak yüzeyin eğimini hesaplıyor ve size gösteriyor. Uygulama hem klasik tüp içerisindeki su balonlu su terazisi görünümüne hem de açı belirten dijital su terazisi görünümüne yer veriyor. Bu sayede eğim hesaplarken oldukça ince hesaplama yapabiliyorsunuz.

Su Terazisi sade; fakat şık görünen bir arayüze de sahip.

YORUMLAR