SuKolay 1.0.4 (Android)

SuKolay

SuKolay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SuKolay, Android telefon ve tabletlerinizi kullanarak saniyeler içerisinde damacana su siparişi vermenizi sağlayan ücretsiz bir Android uygulaması.

SuKolay, adından da anlayacağınız üzere kolay su siparişi vermek isteyen Android telefon ve tablet sahiplerine özel geliştirilen ücretsiz bir uygulama. Çok hızlı ve pratik bir şekilde damacana su siparişi verebileceğiniz uygulama aynı zamanda oturduğunuz çevredeki su satış bayilerinin düzenlediği kampanyaları da Android mobil cihazlarınızın ekranlarına taşıyor.

Uygulamanın güzel yanlarından bir tanesi su siparişi vermek isteyen kullanıcılara herhangi bir komisyon ya da ek ücret yansıtmaması. Uygulama üzerinden tek bir dokunuşla vereceğiniz sipariş anında bayiye ulaşıyor ve bayi suyunuzu en kısa süre içerisinde getiriyor.

Şu an için sadece İstanbul içerisinde aktif olan uygulama kısa süre içerisinde daha da yayılarak büyümeye devam ediyor. Zamanla diğer büyük iller başta olmak üzere SuKolay uygulaması ile damacana su siparişi verebilir hale gelecektir diye düşünüyorum.