Sundown: Boogie Frights

Sundown: Boogie Frights
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sundown: Boogie Frights mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Sundown: Boogie Frights oyuncuları 70'li yılların renkli dünyasınbda geçen ilginç bir maceraya sürükleyen bir mobil strateji oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Sundown: Boogie Frights'da 1978 yılının yaz ayında geçen bir hikaye konu alınıyor. Bu hikayede bütün olaylar bir zombi slagının ortaya çıkmasıyla başlıyor. Zombiler durmaksızın şehirleri istila ederek yayılmaya devam ederken biz kendi şehrimizi yönetmeye ve zombilere karşı korumaya çalışıyoruz. Bu maceramızda farklı kahramanların yeteneklerinden faydalanıyoruz. Jimmy adlı kahramanımız cesaretiyle öne çıkıyor ve diğer şehirlere yolculuk ederek hayatta kalan insanları bulup şehrimize getirebiliyor. Roxy ise istila altındaki şehirleri yağmalayarak kaynak elde edebiliyor. Biz ise zombilerden oluşan bir ordu kurup kahramanlarımızın işlerini kolaylaştırıyoruz.

Sundown: Boogie Frights'da şehrimizi kaynak topladıkça geliştirebiliyor ve zombilere karşı daha korunaklı hale getirebiliyoruz. Kuracağımız savunma sistemleri sayesinde zombileri toplu bir şekilde yok edebiliyoruz. Bu sistemler arasında dev disko topları, basket topları, alev topları, havan topları ve hatta inekler bile mevcut. Ayrıca 70'lerin disko kültürünü temsil eden müzikleri ve ışık efektleri gibi öğeleri zombileri oyalamak için kullanabiliyoruz. Oyunda ilerledikçe üretim yaptığımız binalşarı geliştirebiliyor, şehrimizi daha güçlü hale getirebiliyor ve ordumuzda kullanabileceğimiz yeni ve daha güçlü zombilerin kilidini açabiliyoruz.

Sundown: Boogie Frights farklı bir oyun atmosferini güzel bir görünüm ile birleştiren bir strateji oyunu olarak özetlenebilir.

YORUMLAR