Süper Esnaf 1.1 (Android)

Süper Esnaf

1.1
Süper Esnaf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Süper Esnaf uygulaması ile Android cihazlarınızı kullanarak kolayca çevrenizdeki esnaf dükkanlarına ulaşabilirsiniz.

Süper Esnaf uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve kolayca çevrenizdeki esnaf dükkanlarını bulup istediğiniz hizmeti alabileceğiniz kaliteli bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Günümüzde varolan lokasyon bazlı uygulamaların pek çoğu kafeler, barlar gibi mekanlar için avantajlı duruma geliyorlar ancak Süper Esnaf bunu direkt olarak dükkanlara götürerek herkesin çevresindeki esnaflardan haberdar olmasını sağlıyor.

Uygulamayı kullanırken belirlediğiniz kategorilerdeki esnafları görebilir ve çevrenizde olanlara hemen erişebilirsiniz. Bu dükkanlar arasında kasaplardan tutun da terzilere kadar oldukça geniş bir skalanın olduğunu da belirtmek gerek.

Dükkanların açık adresleri, harita üzerindeki konumları ve iletişim numaraları da uygulama içerisinde mevcut ve bu sayede kullanırken istediğiniz esnafa hemen ulaşabilirsiniz. Esnafları favorilerinize ekleme ve varolan favorilerinizi arkadaşlarınızla Süper Esnaf içerisinden paylaşmak da mümkün.

Dolayısıyla aradığınız tüm hizmetlere erişebilmenize yardımcı olan uygulama, bir muhite yeni taşınanlar veya keşfetmeye vakti olmayanlar için de en avantajlı uygulamalardan birisi haline geliyor. Tabii ki dükkanı olanların bunu uygulama aracılığıyla kaydettirmesi ve potansiyel müşterilere daha kolay ulaşması da mümkün.

YORUMLAR