Super Senso (Android)

Super Senso

Super Senso
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Senso mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Super Senso ilginç yapısıyla size farklı bir strateji oyunu deneyimi yaşatmayı amaçlayan bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Super Senso'da bize kendi ordularımızın komutanı olma imkanı veriliyor. Ordumuzda yer alan askerler ise sıradışı nitelikte. Canavarları, zombileri, dev savaş robotlarını, ahtapot gibi kollara sahip uzaylıları, dinozorları ve tank gibi savaş araçlarını bir araya getirip ordumuzu kuruyoruz, askerlerimizi savaş alanına yerleştiriyoruz ve savaşmaya başlıyoruz.

Super Senso, sıra tabanlı bir strateji oyunu. Yani oyunda bir satranç oyununda olduğu gibi hamleler halinde savaşıyorsunuz. Siz hamlenizi yapıyorsunuz ve karşılığında rakibiniz de hamle yapıyor. Size verilen cevaba göre taktiklerinizi belirliyor, askerlerinizi konumlandırıyor ve taktiklerinizi bir sonraki hamlede uygulamaya geçiriyorsunuz.

Super Senso'yu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi internet üzerinden diğer oyunculara karşı savaşabilir ve PvP karşılaşmalarına katılabilirsiniz. Oyunun grafik kalitesi bir hayli yüksek.

YORUMLAR