SUPER
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    229

  • Üretici

    Erightsoft

SUPER uygulaması sayesinde Android cihazlarınızı kullanarak capsler yaratabiliyor, dostlarınızla hemen paylaşabiliyorsunuz.

SUPER uygulaması, sade ve basit bir alternatif sosyal ağ olarak adlandırılabilir ve uygulamanın temel işlevinin fotoğraflardan caps hazırlamak olduğunu düşünürsek, hazırladığınız capsleri yine uygulamanın kendi ağı içerisinden paylaşmanız oldukça kolay bir hale geliyor. Eğlence ve caps temelli bir Android uygulaması olması sayesinde kullanırken sadece sizi eğlendirecek içeriklere erişmeniz de garantili oluyor. Diğer ağlarda paylaşılan ciddi konulardan sıkılanların göz atabileceklerine inanıyorum.

Uygulamanın basit arayüzünü kullanarak elinizde bulunan görsel ve fotoğraflara yazılı etiketler ekleyebiliyor, daha sonra bu etiketlerin yazılarını istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz. Tabanı renkli veya renksiz olmak üzere pek çok farklı yazı ekleyebildiğiniz için anlatmak istediğiniz şeyleri en uygun yoldan anlatmak mümkün hale geliyor.

Dostlarınızı uygulamada takip edebiliyorsunuz veya kendiniz de takip edilebiliyorsunuz. Böylelikle diğerlerinin yaptıkları paylaşımlar hakkında bildirim alarak hemen görüntüleme imkanı mevcut. İlginizi çeken capslerin altına yine capsler ile yorum yapabilmek veya direkt olarak beğen, paylaş gibi seçenekleri kullanmak da yine sizin elinizde.

SUPER'de kullanılan arayüz, fotoğraf ve paylaşımların ekranda mümkün olduğunca büyük bir şekilde görüntülenebilmesine imkan veriyor. Bu sayede yeniden fotoğraflar üzerine tıklama ihtiyacı ortadan kalkıyor ve arka arkaya pek çok paylaşımı hemen görebiliyorsunuz. Fotoğraflara gözlükler veya başka nesneler ekleyerek onları daha komik hale de getirebiliyorsunuz.

Alternatif ve eğlenceli bir caps paylaşım uygulaması arayanların göz atması yerinde olacaktır.

YORUMLAR