Surfy Browser (Android)

Surfy Browser

Surfy Browser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Surfy Browser, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz alternatif bir internet tarayıcısı olarak karşımıza çıkıyor.

Surfy Browser, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz alternatif bir web tarayıcısı olarak karşımıza çıkıyor. Sezgisel motoru ve güçlü özellikleriyle varsayılan tarayıcınız yerine kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Telefonunuzda ya da tabletinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir uygulama olan Surfy Browser ile pek çok işlevsel özelliğe sahip olabiliyorsunuz. Sezgisel motora sahip olan uygulama sizin için kişiselleştirilebilir özelliklere sahip. Zengin özelliklere de sahip olan uygulama ile bir parmak hareketiyle pek çok işinizi görebiliyorsunuz. Birden fazla web sitesini aynı anda görüntüleyebilir, sekmeler arasında geçişler yapabilir ve tam ekran surf yapmanın keyfine bakabilirsiniz. Gizli gezinti özelliğine de sahip olan uygulama ile kayıt altına alınmasını istemediğiniz işlemlerinizi gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Resimleri kayıt edebilir, konuşma dili sayesinde sesli okuma özelliğini aktif edebilir ve daha pek çok işi basit şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen kişiselleştirilebilir temalara sahip olan Surfy Browser, aynı zamanda güvenlik özellikleriye de ön plana çıkıyor.

Uygulama Özellikleri;

  • Farklı temalar
  • Özel gezinti modu
  • Şifre ile giriş özelliği
  • Sesli sayfa okuma 

Surfy Browser uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR