SURT

SURT
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SURT uygulamasını kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinizden yeteneklerinizi tüm dünyayla paylaşabiliyorsunuz.

SURT uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının ünlü olabilmek için yeteneklerini sunabilecekleri ilginç uygulamalar arasında yer alıyor. Hiçbir aracıya gerek kalmadan direkt olarak kendi ürettiğiniz video çekimlerini yetenek avcılarıyla paylaşmanıza olanak tanıyan uygulama, yeteneğini sunmak isteyenler için ücretsiz olarak sunuluyor. Hem kolay arayüzü hem de oldukça geniş yetenek tarama seçenekleriyle beğeneceklerinizden birisi olacağına inanıyorum.

Uygulamayı nasıl kullanacağınız biraz size kalmış diyebilirim. Zira sahip olduğunuz yeteneğin videosunu çektikten sonra tek yapmanız gereken videoyu SURT’e yüklemek ve daha sonra birilerinin sizi keşfetmesini beklemek.

Varolan videoların çeşitli kategoriler altında sıralanmaları ve bunun yanında haftanın iyileri, popülerleri gibi çok sayıda listeleme kriteri sayesinde filtrelemenin de yeteri kadar gelişmiş olduğunu söyleyebilirim. Uygulamaya yüklediğiniz videolarınız hem profesyonel yetkililer hem de uygulamaya sahip olanlar tarafından ayrı ayrı oylanıyorlar ve bu oylamalardan aldığınız puanlara göre yeteneğinizin ne kadar iyi olduğunu görebiliyorsunuz.

Her kullanıcının kendi profiline sahip olması ve sadece bir tane değil, birden fazla videosunu paylaşabilmesi sayesinde uygulamanın içerisindeki keşfedilme imkanlarının oldukça fazla olduğunu belirtmek gerekiyor. Dilerseniz tabii ki siz de diğer kullanıcıların yetenek videoları hakkında çeşitli yorumlarda ve puanlamalarda bulunabiliyorsunuz.

Fakat SURT’un içerisinde yer alan Entertainment Management Company’nin etkinliklerine katılma fırsatı maalesef ülkemiz için geçerli değil. Yine de bağımsız eleştirmenler tarafından keşfedilebileceğinizi düşünüyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum. Uygulamanın çalışması için aktif bir internet bağlantınızın olması gerektiğini de aklınızdan çıkarmayın.

YORUMLAR