SwappyDots

SwappyDots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SwappyDots uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan renkli topları eşleştirebiliyor ve onları patlatarak puan kazanabiliyorsunuz.

SwappyDots, son dönemlerde büyük bir trend haline gelen baloncuk eşleme ve patlatma oyunlardan bir tanesi ve Android akıllı telefonlar ile tabletlerde canınız sıkılıyorsa kesinlikle denemeden geçmemeniz gerekenler arasında. Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça sade bir görünüme sahip olan oyun, herhangi bir seviye barındırmaması ve akıcılığı ile zamanın nasıl geçtiğini anlamamanızı sağlayacak diyebilirim.

Oyunda ekranımızda beliren renkli topları, aralardaki boşlukları kullanarak hareket ettiriyor ve bu hareketlerle en az 3 aynı renkteki topu yan yana getirmeye çalışıyoruz. Tabii ki daha fazla topu yan yana getirdikçe avantajımızın ve puanımızın arttığını da belirtmek gerek. Toplar yan yana geldiklerinde patlıyorlar ve bu zaman zaman başka topları da otomatik olarak yan yana getirerek bize puan kazandırıyor.

Oyundaki siyah toplar ise birer bomba olarak nitelendiriliyorlar ve oldukça şiddetli bir şekilde patlayarak puan almamızı kolaylaştırıyorlar. Oyundaki hem zamanlı hem de adımlı oyun modu sayesinde dilerseniz rahat dilerseniz de biraz koşturmaca içerisinde oyuna dalmanız mümkün.

SwappyDots'un grafikleri ve ses öğeleri oyunun genel kalitesini yansıtmakta oldukça başarılı diyebilirim. Menü ve seçeneklerin ise kullanıcı dostu olmaları sayesinde tüm ayarları ve oyuna girişi bir kaç saniye içerisinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Skorlarınızı dostlarınızla karşılaştırma gibi olanakların sunulması ise rekabeti arttırarak sizi daha iyisini yapmaya zorluyor.

Herhangi bir satın alma, reklam ya da gizli ödeme seçeneği barındırmayan SwappyDots, böylelikle çocuğunuza mobil cihazınızı verseniz bile korkmamanız için yeterli güveni sunuyor. Yeni bir baloncuk patlatma oyunu arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR