SWEATers 1.0.1 (Android)

SWEATers

SWEATers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SWEATers, spor yapmayı sevenler için arkadaşlık, etkinlik uygulaması.

SWEATers, spor yapmayı seven herkesin Android telefonunda olması gereken bir uygulama. Sporunuzu yaparken yeni arkadaşlıklar kurabildiğiniz uygulamada sağlıklı yeme-içme mekan önerilerinden spor mağazaları ve spor salonlarına her şeyi bulabiliyorsunuz.

İster spora yeni başlamış biri olun, isterseniz de aktif olarak sporla uğraşan biri olun ilgilendiğiniz spor dalına ve seviyenize göre en uygun spor arkadaşınızı bu uygulamayla kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Spor yaparken sosyalleşmenize yardımcı olan harika bir uygulama. Harita üzerinden sportif etkinlikleri görüp hızlıca katılabiliyor, dilerseniz kendiniz de etkinlik oluşturabiliyorsunuz. Uygulama üzerinden mesajlaşma şansına da sahipsiniz.

Spora dair her şeyi tek bir platformda toplayan sosyal uygulama SWEATers’ın arayüzü de oldukça beğendim. Ana akışınızda spor yapmayı seven kişileri (isim, profil resimleri, ilgilendikleri spor branşı) görebiliyor, Hadi bölümünden öne çıkan etkinliklere bakıyor, Harita alanında spor arkadaşlarınızı, spor merkezleri ve mağazaları, yemek/içecek yerlerini görüyorsunuz.

YORUMLAR