Swordigo 1.1 (Android)

Swordigo

1.1
Swordigo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swordigo, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir platform ve aksiyon oyunudur.

Swordigo, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri sürükleyici bir aksiyon ve platform oyunudur.

Koşacağınız, zıplayacağınız ve yolunuza çıkan düşmanlarınızla savaşacağınız oyunda amacınız; sürekli olarak daha da kötüye giden yozlaşmış bir dünyayı eski haline getirmek için yolunuza devam etmeye çalışmaktır.

Büyülü diyarları, zindanları, şehirleri, hazineleri ve devasa canavarlarla karşılaşacağınız oyunda, karşınıza sürekli yeni bir şeyler çıkacak ve bu yönüyle oyun sizi sürekli olarak şaşırtacaktır.

Klasik platform oyunlarından farklı olarak kazanacağınız deneyim puanları sayesinde karakterinizin seviyesini artırabileceğiniz Swordigo'da düşmanlarınızı yenmek için kullanabileceğiniz güçlü silahlar, eşyalar ve büyüler sizleri bekliyor.

Atmosfere uygun dinamik ışıklandırma sistemine sahip olan oyun görsel anlamda oyunseverleri oldukça etkileyecek özelliklere sahip. Tüm bunların dışında özelleştirilebilir dokunmatik kontrolleriyle kolay bir oynanış sunan Swordigo, platform oyunlarını seven tüm kullanıcıların denemesi gereken oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR