Tall Tails 1.05 (Android)

Tall Tails

Tall Tails
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tall Tails sevimli köpek dostlarımızı kurtarmaya çalıştığımız eğlenceli bir bulmaca oyun.

Tall Tails, Android tablet ve akıllı telefonlarımıza ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Grafiklerinden yola çıkarsanız oyunun çocuklara hitap ettiğini düşünebilirsiniz fakat bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan herkes Tall Tails'ten keyif alacaktır.

Renkli grafikleri ve kusursuza yakın çalışan kontrolleriyle dikkatimizi çeken bu oyunda sevimli köpek dostlarımızı hapsoldukları yerden kurtarmaya çalışıyoruz. Bunu başarmak hiç de kolay olmuyor çünkü bölümler esnasında karşımıza çok sayıda engel ve bizi yolumuzdan alıkoymaya çalışan canavarlar çıkıyorlar. Bunları başarılı bir şekilde atlatarak görevimize devam etmeliyiz.

Toplamda 125 bölüm olduğunu hesaba katarsak oyunun ne kadar uzun soluklu bir deneyim sunduğunu anlayabiliriz. Kısa sürede tükenmemesi ve oyunseverlere her bölümde farklı bir macera yaşatması Tall Tails'in en güçlü olduğu noktalar arasında.

Belirtmeden geçmeyelim, oyun her ne kadar ücretsiz olarak sunulsa da içerisinde ücretli olarak sunulan bazı içerikler bulunuyor. Bunları satın almak zorunda değilsiniz.

Özet olarak Tall Tails şirin grafik modellemeleri, eğlenceli ses efektleri ve zengin oyun içeriğiyle öne çıkan ve her yaştan oyunsevere hitap eden kaliteli bir oyun.

YORUMLAR