Taptap Heroes Cihaza göre değişir (Android)

Taptap Heroes

Taptap Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazınızda gerilim dolu savaşlar yapmaya hazır olun.

Ajoy Lab Games tarafından geliştirilen ve Android oyun severlere sunulan Taptap Heroes bir rol oyunudur.

Ücretsiz olarak yayınlanan mobil oyunda kaliteli grafiklerinin yanı sıra enfes görsel efektleri ile oyuncuların kalbinde taht kuracak gibi görünüyor. Oyun içerisinde birbirinden farklı onlarca farklı karakterler yer almaktadır. Oyuncular dilediği karakteri seçebilir ve dünyanın birçok yerinden gerçek zamanlı oyuncular ile gerçek zamanlı savaşlar yapabilirler.

Oyuncular seçmiş oldukları karakterlerin gelişimlerini yapabilir ve daha güçlü olmalarını sağlayabilirler. Oldukça sağlam oynanış mekanikleri ile oyuncuların beklentisini karşılamaya çalışacak olan yapım sadece Android platformuna özgüdür.

Basit kontrollere sahip olan mobil oyunda, rakiplerimiz karşısında galibiyet almaya çalışacak ve oyun içerisinde yer alan liderlik tablosunda üst sıralara tırmanmaya çalışacağız. Oyunda bulunan sayısız karakterin kendilerine has özellikleri ve yetenekleri bulunuyor. Kimisi yıldırım saldırısı yaparken, kimisi de kılıçları ile adeta bir samurayı andırıyor. Oyundaki karakterlerin tamamı fantastik yaratıklardan oluşmaktadır.

Savaşlar sırasında ortaya çıkan ses efektleri de oyunculara aksiyonu en iyi şekilde hissettirmektedir. Taptap Heroes sadece Android platformunda oynanabilmektedir.