TapTapRun

TapTapRun
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TapTapRun, eşit kareler ile dolu olan ekranda sürekli olarak doğru olan kareye yani doğru kareye ayak basmanız gereken bir Android beceri oyunudur.

TapTapRun, geçtiğimiz aylarda uygulama marketlere koyulan ve büyük bir başarı yakalayan Don't Tap The White Tiles uygulamasının benzeri bir Android oyunudur. Oyundaki amacınız turuncu karelere basarak olabildiğince yüksek puan almak.

Farklı oyun modları bulunan oyunda turuncu karelere basabilmek bir süre sonra zorlaşmaktadır. Ayrıca her sırada 4 kare buluuyor ve bunlardan sadece bir tanesi turuncu. O nedenle oldukça dikkatli olmalısınız. Oynadıkça bağımlısı olacağınız TapTapRun, orijinal bir fikir olmasada, başarılı bir oyun diyebilirim.

Basit bir oyun yapısına sahip olmasına rağmen son derece eğlenceli oynanışa sahip olan TapTapRun'da yanlış kareye bastığınız an oyun sonlanıyor ve yeniden başlamak durumunda kalıyorsunuz.

Oyun modları:

  • Hayatta Kalma - Bu oyun modunda hata yapmadan basabildiğiniz kadar çok turuncu kareye basmanız gerekiyor.
  • Zaman - 20 kareye basabildiğiniz en kısa süre içerisinde basmanız gereken oyun modu.
  • Mesafe - 20 saniye içerisinde basabildiğiniz kadar çok turuncu kareye basmaya çalışacağınız oyun modudur.

Kolaymış bu ya dediğinizi duyabiliriyorum ama sandığınız kadar kolay değil. Farklı oyun modları ile eğlenmenizi sağlayacak olan oyunu uzun süreli oynadığınız zaman kendinize gözlerinizi dinlendirmek için ufak molalar vermeyi unutmayın. Aksi durumda gözlerinizde ağrı olabilir. TapTapRun'ı oynamak için Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR