TapTapSee 1.0 (Android)

TapTapSee

1.0
TapTapSee
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çeşitli nesnelerin fotoğrafını çekerek, uygulamanın isimlendirmesini ve seslendirmesini sağlayabilirsiniz.

Görme engelliler için geliştirilen başarılı bir uygulama olan TapTapSee ile çeşitli nesnelerin fotoğrafını çektiğinizde, nesneleri isimlendiriyor ve seslendiriyor.

Fotoğraf çekerek, nesneleri isimlendiren ve daha sonra seslendiren uygulama, görme engellilerin faydalanabileceği başarılı bir araç. Örneğin; kalem fotoğrafı çekiyorsunuz ve uygulama birkaç saniye içinde fotoğrafı işliyor. Daha sonra fotoğraf üzerinde bu nesnenin ismini yazan ve seslendiren uygulama, bu sayede neyin ne olduğunu daha rahat anlayabilmenizi sağlıyor.

Seslendirme için Android cihazlardaki TalkBack özelliğinin aktif olması gereken uygulamada, aklınıza gelebilecek her türlü objenin fotoğrafını çekebilirsiniz. Para, bilgisayar, klavye, gitar ve daha birçok nesne uygulama tarafından tanınıyor ve birkaç saniye içinde isimlendirilebiliyor. Kullanımı da bir hayli basit olan TapTapSee uygulamasını başlattıktan sonra, ekrana iki kez dokunarak fotoğrafını çekebilirsiniz. Bu adımdan sonra tüm her şeyi uygulamaya bırakabilirsiniz. Çekilen fotoğraflara daha sonra ulaşabilmek için de yukarıda yer alan Library sekmesini kullanabilirsiniz. Android cihazlar için sunulan TapTapSee’yi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.