Tarih Şifreleri 1.0.5 (Android)

Tarih Şifreleri

Tarih Şifreleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tarih Şifreleri uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan kolayca KPSS ve LYS tarih derslerinize çalışabilirsiniz.

Tarih Şifreleri uygulaması, KPSS ve LYS'ye hazırlanan Android kullanıcılarının tarih alanında öğrendikleri bilgileri çok daha kolay bir şekilde hatırlamak için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve sadeliği ile ilginizi çekecektir. Oldukça kolay kullanılabilen ve yeteri kadar bilgi içeren uygulamaya, dilerseniz kendi bulduğunuz içerikleri de gönderebiliyor ve kısa süre sonra eklenmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Uygulamanın tarih öğretimi konusunda oldukça ilginç bir yöntemi var diyebilirim. Sorulan soruların cevaplarını şifreleme yöntemiyle öğreten Tarih Şifreleri, böylece bilgilerin çok daha kolay bir şekilde ezberinizde kalmasına yardımcı oluyor. Üretilen şifrelerin sade ve hatırlanabilir olmaları ise ezberleme sürecini çok daha rahat atlatmanızı sağlıyor.

Herhangi bir internet bağlantısı gerektirmeyen uygulamayı kullanmak için tek yapmanız gereken bir defa yüklemek ve ardından dilediğiniz gibi kullanmak. Fakat uygulamada yer alan şifreli bilgilerin adedinin yeterince yüksek olmaması ve daha fazlasının gerekmesi maalesef olumsuz yanları arasında sayılabilir.

Android cihazların performansı üzerinde de herhangi bir negatif etkisini göremediğim uygulamanın sınavlara çalışanlara büyük bir yardımının dokunacağını düşünüyorum. Maalesef diğer branşlardan herhangi bir bilgi içermemesi nedeniyle coğrafya, felsefe gibi konularda alternatif arayışlarınız devam edecektir.