Tastemade 2.0.0 (Android)

Tastemade

Tastemade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tastemade, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir yemek tarifi uygulaması olarak tanımlanabilir.

Tastemade, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir yemek tarifi uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Uygulamayı kullanarak birbirinden leziz tarifleri öğrenebilirsiniz.

Yemek yapmayı seven biriyseniz ve yeni tarifler öğrenmekten zevk alıyorsanız bu uygulama kesinlikle tam size göre. Uygulamada yer alan birbirinden eğlenceli ve leziz tariflerden dilediğinizi seçebilir ve uygulayabilirsiniz. Kendinizi ve arkadaşlarınızı şımartmak istiyorsanız bu uygulamayı kullanın ve hünerlerinizi gösterin. Dilerseniz favorilerinizi takip edebilir ve insanların neler yaptıklarına da bu uygulama sayesinde bakabilirsiniz. Başka insanların deneyimlerini okuyabilir ve kendi deneyimlerinizi de başka insanlara aktarabilirsiniz. Her ev hanımının mutlaka kullanması gereken bu uygulama ile sofralarınız lezzet ve renk kazanacak. 

Tastemade uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR