taxi.eu 6.84 (Android)

taxi.eu

taxi.eu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dışarıda taksi aramanıza gerek kalmadan, size en yakın taksiyi yönlendiren başarılı bir uygulama.

Taxi.eu Yolda Arama Cepte Ara uygulaması sayesinde artık taksi bulma derdinden kurtularak, GPS aracılığıyla bölgenize en yakın taksiyi çağırabilirsiniz.

Android işletim sistemli cihazlarınız üzerinden, GPS özelliğini kullanarak bulunduğunuz bölgeye en yakın taksiyi bularak size yönlendiren uygulama, taksi arama derdine son verecek gibi görünüyor. 62.000 taksi ve 160.000 şoför ile hizmet veren uygulama, taksi bekleme süresini azaltmak ve güvenle seyahat etme amacıyla geliştirilmiş.

Avrupa’nın en büyük taksi yönetim sistemi olan uygulama 12 ülkede, 90’dan fazla şehirde hizmet veriyor. Ülkemizde de şimdilik sadece İstanbul’da hizmet veren uygulamanın yakında diğer şehirlerde de aktif olarak kullanılacağını düşünüyorum.

Uygulamanın aktif olduğu bazı şehirler şu şekilde: Berlin, Viyana, Brüksel, Hamburg, Münih, Potsdam, Lyon, Prag, Zürih, Lüksemburg, Atina, İstanbul, Amsterdam, Kopenhang, Roterdam, Belgrad, Düseldorf, Frankfurt, Stutgart, Essen, Cenevre, Leipzig, Hannover, Antwerp, Basel, Graz, Salzburg, Linz, Duisburg, Wuppertal, Bielefeld, Munster, Ausburg, Kiel, Aachen, Würzburg, Restat, Baden-Baden, Neumünster, Schwechat, Ludwigsburg, Ulm, Erfurt, Aschaffenburg, Gaggenau, Pinneberg.

YORUMLAR