Tchibo 1.7 (Android)

Tchibo

1.7
Tchibo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tchibo, Android cihazlar için geliştirilmiş bir alışveriş uygulamasıdır.

Tchibo uygulaması, mobil cihazınız üzerinden alışveriş yapabileceğiniz bir Android uygulamasıdır. Yüzlerce çeşit ürünü inceleyebilir, anında sipariş verebilirsiniz.

Tchibo mağazasının ürünlerine göz atabileceğiniz uygulama, modern arayüzüyle göz kamaştıran bir tasarıma sahip. Uygulamada sunulan birçok fonksiyon, alışveriş deneyiminizi keyifli hale getiriyor. Her hafta sunulan yenilikleri uygulama ile takip edebilirsiniz. Mağaza Arama özelliği ile size en yakın mağazayı harita üzerinde görebilir, adresini ve yol tarifini alabilirsiniz. Telefonunuza direkt olarak gönderilen hediye kuponlarını, alışverişlerinizde anında kullanabilirsiniz. (Uygulama içindeki ilgili bölüme geliyor. Bunun için sisteme üye olmanız gerekmektedir.) Cafissimo bölümünde, mükemmel bir kahve deneyimi için sunulan kahveler ve kahve makinelerini inceleyebilirsiniz. Fırsat Reyonu’nu takip ederek, stoklarla sınırlı indirimli ürünleri keşfedebilirsiniz. Uygulamada QR Okuyucu özelliği de bulunuyor. Ürün ambalajlarındaki ve kataloglardaki kare kodlarını tarayarak daha fazla bilgi edinebiliyorsunuz.

Online alışveriş yapmaktan keyif alıyorsanız uygulamayı incelemenizi öneririz. Tchibo tarafından geliştirilen bu uygulama Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor.

YORUMLAR