TechCrunch 2.4.0.3 (Android)

TechCrunch

TechCrunch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TechCrunch, son çıkan teknoloji haberlerini telefon ve tabletinize taşıyan uygulamalardan biridir.

TechCrunch, odak noktası bilgi teknolojisi şirketleri olan popüler haber sitesidir. 2005 yılından bu yana teknoloji dünyasındaki gelişmelere sıcağı sıcağına dünyanın dört bir yanına aktaran popüler sitenin tüm içeriğine Android telefon ve tabletinizden de ulaşabilirsiniz.

TechCrunch’ın ödül almış web sitesindeki tüm haberleri mobil cihazınıza taşıyan uygulama zengin içeriği kadar harika tasarımı ile de dikkat çekiyor. TechCrunch editörleri tarafından paylaşılmış haberler ana akışınızı oluştururken, en çok okunan haberlere ve TechCrunch videolarına tek dokunuşla erişebiliyorsunuz. Kategoriler yardımıyla sadece ilginizi çeken içerikleri takip edebiliyorsunuz.

CrunchBase ile tamamen entegre edilmiş uygulama ile haberleri okuyabilir, paylaşabilir, yorumları görebilir ve yorum yapabilir, okuma listenize ekleyebilirsiniz. Yazıları istediğiniz boyutta ayarlayabilir, böylelikle içeriği zorlanmadan okuyabilirsiniz.

TechCrunch’ın Android uygulamasındaki içerikleri internet bağlantınız olmadan da görüntüleyebilirsiniz. İndirme butonuna dokunarak ister tek bir haberi isterseniz de o kategoride yer alan tüm haberleri cihazınıza indirebilecek ve çevrimdışı okumanın keyfini sürebilirsiniz.

YORUMLAR