Telefon Hızlandırıcı

Telefon Hızlandırıcı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Telefon Hızlandırıcı, Android cihazlarınızda gereksiz olan fakat zamanla biriken dosyaları silerek cihazınızı hızlandıran yararlı bir Android uygulaması.

Telefon Hızlandırıcı, Android telefon ve tablet kullanıcılarının ücretsiz olarak yararlanabileceği bir cihaz hızlandırma uygulaması. Akıllı telefon ve tabletlerinizin önbelleğinde biriken ve aynı zamanda gereksiz olan dosyaları silme özelliğine sahip olan uygulama, böylelikle cihazlarınızın gözle görülür bir hızlanma yaşamasını sağlıyor.

Türkçe dil desteği ile birlikte sade ve basit bir arayüze sahip olan uygulamanın kullanımı son derece rahat. Hatta o kadar kolay ki, sadece tek bir tuşa basarak Android telefon ve tabletlerinizi hızlandırabiliyorsunuz.

Kendi yönetim paneli bulunan Telefon Hızlandırıcı uygulaması bu panel üzerinden tüm ayarları yönetebilme imkanı sunuyor.

Telefon hızlandırma dışında yüklü olan uygulamalarınızın hepsini yedekleme ve gerekli olduğunda yeniden kurtarma ya da yükleme işlemi yapabilme özelliği de bulunan uygulama, basit olmasına rağmen fonksiyonları sayesinde Android kullanıcılarına pek çok seçenek sunuyor.

Eğer siz de Android cihazlarınızın yavaşlamasından muzdaripseniz, bu uygulamayı ücretsiz olarak indirip denemenizde fayda var diye düşünüyorum.