Telescope Zoomer 1.07 (Android)

Telescope Zoomer

Telescope Zoomer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Telescope Zoomer, Android cihazlarınızı teleskopa dönüştürerek kameranız ile zoom yapma imkanı sunan yararlı bir Android uygulaması.

Telescope Zoomer, Android telefon ve tabletlerinizin kameralarını kullanarak 100x'e kadar dijital zoom yapma imkanı sunan ücretsiz ve yararlı bir teleskop uygulaması. Android cihaz kameralarımızın kendi zoom özellikleri var elbette fakat bu yakınlaştırmanın bir sınırı var. Telescope Zoomer uygulaması sayesinde yakınlaştırma boyutunu çok daha fazla arttırarak, 100x'e kadar çıkabiliyorsunuz. Standart kamera uygulamasının sahip olduğu yakınlaştırma değerini arttıran uygulamanın ücretsiz sunulması ise oldukça güzel.

Uygulama yakınlaştırma işlemini dijital olarak gerçekleştirdiği için etkisi tamamen sizin cihazınızın kamera çözünürlüğüne göre değişebiliyor. Göremediğiniz yazıları yada detaylı görmek istediğiniz şeyleri hemen cebinizden telefonunuzu çıkartarak görme imkanı bulacağınız uygulamayı ücretsiz olarak indirip, cihazınızda bulundurmanızda fayda var. 2 MB bile olmayan boyutuyla fazla yer kaplamayan uygulama, fotoğraf çekmeyi sevenler için daha yararlı olabilir.