Telly 2.2 (Android)

Telly

2.2
Telly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Telly uygulamasıyla Android cihazlarınızda kolayca video izleyebilir ve kendi videolarınızı paylaşabilirsiniz.

Telly uygulaması, Android akıllı telefon veya tabletlerinizi kullanarak kolayca videolar çekmenizi ve paylaşmanızı, aynı zamanda yüzlerce farklı video ağındaki en çok izlenen ve en popüler videoları izlemenizi sağlayabilen ücretsiz ve kaliteli uygulamalardan bir tanesi. Özellikle hem video çekimi sağlaması, hem de diğerlerinin çektikleri videoları farklı kaynaklardan karşınıza getirmesi sayesinde tam bir video üssü haline geldiğini söyleyebilirim.

Uygulamanın herhangi bir performans sıkıntısı yok ve videolar çekildikleri kalitelerde izlenebiliyorlar. Ayrıca kendi videolarınıza efektler ve filtreler eklemenize de izin verdiği için, sosyal ağlarda arkadaşlarınızla veya direkt olarak Telly üzerinden paylaşmadan önce çok daha güzel hale getirebiliyorsunuz.

Ayrıca videolarınızı hazırlarken kolayca arkaplan sesleri ve arkaplan müzikleri ekleyebiliyor ve böylece kısa filmler gibi yayınlayabiliyorsunuz. Tabii ki Telly üyeliğine sahip olan diğer arkadaşlarınızı takip ederek onların gerçekleştirdikleri paylaşımları ve beğendikleri videoları görebilir, ayrıca onların da sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.