Tender

Tender
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tender kullanışlı ve ilgi çekici bir mobil yemek tarifi uygulaması

Tender ilginç bir konsepte sahip olan ve üst düzey kullanışlılığıyla beğeni kazanan bir mobil yemek tarifi uygulaması olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Tender dünya çapından yemek tariflerini bir araya toplayarak farklı ve lezzetli yemekler hazırlamanızı mümkün kılıyor. Tender'ın en hoşunuza gidecek özelliği ise arayüzü. Uygulamada yüksek kaliteli görseller tariflerle birleşirken kolayca tarifler arasında geçiş yapabiliyor, hızlı bir şekilde aradığınız tariflere ulaşabiliyorsunuz.

Tender'ın kullanışlı bir filtreleme ve arama özelliği bulunmakta. Belli yemek türlerini filtreleyerek arayabileceğiniz gibi sahip olduğunuz malzemelere göre de yemek tarifleri araştırabilirsiniz. Tariflere göz atarken tarifi sağa kaydırdığınızda o tarifi yemek kitabınıza kaydedebilir, sola kaydırdığınızda farklı bir tarife geçebilirsiniz. Resimlerin üzerine dokuntuğunuzda tarifin detaylarını görebiliyorsunuz.

YORUMLAR