Test Chamber 3.6 (Android)

Test Chamber

3.6
Test Chamber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Test Chamber, küplerle dolu karmaşık bir platformda ilerlemeniz gereken eğlenceli bir Android oyunu.

Test Chamber, Android tabanlı telefon ve tabletinizde ücretsiz oynayabileceğiniz, kolay gibi gözüken ancak kafa karıştırıcı bölümler içeren bir bulmaca oyunu. Tatilde, yolculuk esnasında veya işe / okula giderken zaman geçirmek için oynayabileceğiniz türde harika bir oyun diyebilirim.

Tüm Android cihazlarda sorunsuzca çalışan bulmaca oyununda küplerle dolu bir platform üzerindeyiz ve minik sevimli bir karakterin yolunu bulmasına yardımcı oluyoruz. Amacımız ayrık küplerden oluşan platformda karakterimizin mavi renkli kübe girmesini sağlamak. Bunun için küpler arasında geçiş yapmamızı sağlayan renkli kutucuklar veriliyor. Lakin renkli kutucukları yerleştirmek tam bir sorun. Her ne kadar ilk bölümlerde bunu yapmak oldukça basit olsa da ilerledikçe platformun da genişlemesiyle kafamız iyice bulanıyor. Hedefimiz olan mavi kübe erişmek için oldukça çabalamamız gerekiyor.

Göz yormayan kaliteli görsellere sahip oyunda ilerlemeye başlamadan önce kesinlikle size benzeyen karakterlerle diyaloğa geçmenizi öneririm. Oyunun başında süs gibi duran yardımcı arkadaşlar her bölümde nasıl bir yol izlememiz hususunda bizlere yardımcı oluyorlar. Tabii ki bölümü tamamlamak için uğraş vermeniz gerekiyor.

Çok basitten çok zora doğru ilerleyen 27 bölümün yer aldığı oyunda karakterimizi kontrol etmek için kaydırma hareketini kullanıyoruz. Parmağımızı hangi yöne kaydırırsak karakterimiz oraya gidiyor. Bu noktada oyunun beğendiğim bir özelliğinden bahsetmek istiyorum. Bu tarz bulmaca oyunlarında çoğumuzun sevmediği bir olay olan fazla dokunuşta nesnenin platform dışına çıkması, hareketin geri alınamaması bu oyunda karşımıza çıkmıyor. Karakteri isteseniz de platform dışına atamıyorsunuz ve hatalı hareket ettiğiniz vakit geri sarabiliyorsunuz.

Test Chamber, kafa karıştan bulmaca oyunlarını sevenler için harika, beceri gerektiren bulmaca oyunlarından hoşlananlar için kötü bir oyun diyebilirim. Şahsen oynarken keyif aldım ve 27 bölüm yetti de arttı.

YORUMLAR