Test Çöz 1.6 (Android)

Test Çöz

1.6
Test Çöz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hem ilkokul hem de lise öğrencileri için hazırlanan testler çözebilirsiniz.

Test Çöz uygulamasında bulunan 1.sınıftan 12.sınıfa kadar hazırlanan testler ile öğrenciler istedikleri her yerden Android cihazları üzerinden derslerine çalışabiliyorlar.

Derslerindeki başarısını artırmak isteyen, sınavlara hazırlanan öğrencilerin faydalanabileceği Test Çöz uygulaması 1.sınıftan 12.sınıfa kadar testler sunuyor. İlkokuldan liseye kadar olan öğrencileri kapsayan bu uygulama sayesinde bulunduğunuz her yerden rahatlıkla test çözebilmeniz mümkün hale geliyor. Sadece bir internet bağlantısına ihtiyaç duyan Test Çöz uygulamasında YDS çıkmış sorular ve E-YDS deneme sınavı testlerini de çözebiliyorsunuz.

Her sınıf için müfredatta bulunan dersleri içeren ve kitaplardaki konulara göre sıralanan testleri çözerken önceki ve sonraki sorular arasında geçiş yapabilmeniz de mümkün. Puanlarım adlı bölümde şimdiye kadar çözmüş olduğunuz testleri ve puanlarınızı görebileceğiniz gibi En Yüksek Puanlar bölümünde de aldığınız en yüksek puanı inceleyebiliyorsunuz. Test sonlarındaki başarı resmini sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanıza da imkan tanıyan Test Çöz uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için ücretsiz olarak sunuluyor.