Tetrix 3D

Tetrix 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tetrix 3D, çocukluğumuzun en popüler oyunlarından bir tanesi olan tetrisin yeniden düzenlenerek karşımıza çıkan Android oyunu.

Tetrix 3D, Android telefon ve tablet kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabileceği farklı ve eğlenceli bir tetris oyunu. 3 boyutlu olarak tasarlanan oyundaki amacınız blokları düzgün bir şekilde yerleştirmek. Çocukken en çok oynadığımız ve sevdiğimiz oyunlardan bir tanesi olan Tetris'e farklı bir bakış açısı kazandıran bu oyunda birbirinden etkileyici animasyon ve ses efektleri bulunuyor. Bu sayede oyunu oynarken sıkılmıyorsunuz.

En yüksek skoru elde edebilmek için çok dikkatli olmanız gerekiyor. Ayrıca kendi rekorlarınızı da geliştirmeye çalışmak oldukça heyecanlı. Oyunda bir sonraki hamlede gelecek olan bloğu görerek, ona göre hareketlerinizi değiştirme imkanınız bulunuyor. Ayrıca tetris oyununda başarılı olmanın anahtarlarından bir tanesi de bir sonraki hamlede gelecek bloğu takip edebilmek.

Oyun hamurundan yapılmış rengarenk blokları düzgün bir şekilde dizip en yüksek puanı almaya çalışacağınız 3 boyutlu tetris oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR